24 czerwca 2021

Nowoczesne, estetyczne i funkcjonalne basenowe szafki systemowe

Używanie systemowych szafek basenowych w szatniach, jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Można ułożyć je w dowolny sposób, nie zaburzając konsekwencji stylu uposażenia.

Producent systemowych szafek basenowych

Producent mebli przeznaczonych do użytku publicznego, musi brać pod uwagę ich szybszą eksploatację. Dlatego też, korpusy szafek basenowych, fronty drzwiowe, ścianki oraz półki wewnętrzne, przeważnie wykonywane są z płyty HPL o grubości 10 mm. Z tego samego, trwałego materiału wykonane są także siedziska ławek. Ściany tylne zaś mają zazwyczaj około 4 mm. Płyty HPL są tworzone w skutek spajania warstw pod wysokim ciśnieniem. Poddawanym temu zabiegowi surowcem jest papier. Szafki wykonane z HPL cechują się wysoką odpornością na działanie wody, lub akty wandalizmu. Dobrze znosi zginanie, ścieranie oraz wysokie temperatury. Materiał ten, dzięki swojej gładkości łatwo się czyści, co jest bardzo ważne przypadku obiektów odwiedzanych przez dziesiątki osób każdego dnia.

Co wpływa na wybór szafek systemowych?

Fenomen szafek systemowych kryje się za dużymi możliwościami ustawienia. Możliwość zestawiania, dopasowywania szafek wedle życzenia tworzy z nich najbardziej uniwersalne meble. Ma to szczególne znaczenie w przypadku dysponowania niełatwą do zaaranżowania przestrzenią. Rozwiązaniem dla nieustawnych pomieszczeń są właśnie meble systemowe. Rozmieszczając je dowolnie, zamiast dokupywać inne mieszczące się w danym miejscu szafki dbamy także o spójność stylu. Jeżeli producent poza trwałością oraz funkcjonalnością stawia także na estetykę, to mamy do czynienia z produktem kompletnym. Projektowanie wyglądu systemowych szafek basenowych wbrew pozorom nie jest łatwym zadaniem. Szafki takie powinny być nie tylko proste, ale łączyć także powściągliwość formy ze sportowym, bezkompromisowym stylem i świeżością. Producent może sięgnąć tu po odważne kolory. Ważne jednak by zestawiać je z sobą ze smakiem i tworzyć nowe wzory i skojarzenia zagrzewające do zabawy i pozytywnej rywalizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *